Przejdź do treści

Warcaby

XXVIII Indywidualne  finały Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych.

W dniach 11 – 23.06.2024 r. w pensjonacie „Przystań u kapitana” rozegrane zostały XXVIII Indywidualne finały Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych. Wielki sukces odnieśli zawodnicy naszego klubu. Po raz dwunasty zawodniczka Ewa Wieczorek bezapelacyjnie zdobyła Mistrzostwo Polski. Natomiast wielką niespodziankę zrobił… Dowiedz się więcej »XXVIII Indywidualne  finały Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych.

Wielki sukces naszej zawodniczki !

W dniach 22 – 29.10.2023 r. w miejscowości Korbach w Niemczech odbył się Międzynarodowy turniej w warcabach stupolowych. Nasza zawodniczka Ewa Wieczorek zajęła zaszczytne drugie miejsce. Gratulujemy !

Kolejny sukces naszej zawodniczki Ewy Wieczorek!

Kolejny sukces naszej zawodniczki Ewy Wieczorek! W dniach  04. –  11.11.2022 r. w ośrodku “Dagmor” w   Ustce odbyły się finały Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych W kategorii kobiet tytuł mistrzyni Polski zdobyła nasza zawodniczka Ewa Wieczorek. Gratulacje!

Duży sukces naszej zawodniczki Ewy Wieczorek!

W Mistrzostwach Świata w warcabach stupolowych osób niepełnosprawnych które odbyły się w dniach 20 – 27.08.2023 r. w Sękocinie koło Warszawy zawodniczka naszego klubu zdobyła Mistrzostwo Świata w kategorii kobiet słabowidzących. Gratulujemy

Kolejny sukces naszej drużyny warcabowej!

W dniach 17 – 27.08.2021 r.w Sękocinie k/Warszawy  rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych. Zawodnicy naszego klubu w składzie: Ewa Wieczorek, Mikołaj Fiedoruk, Józef Tołwiński, Wacław Morgiewicz po raz kolejny zdobyła złoty medal tych mistrzostw. Gratulacje!